فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

برای از بین بردن رسوبات، فلزات سنگین و کلر آب شهری در داخل و بیرون یخچال فیلتر نصب می شود. فیلتر داخلی یخچال با توجه به برند و مدل یخچال متفاوت بوده ولی فیلتر های بیرونی تمام مدلهای یخچال از نظر نصب یکسان می باشند. فروش انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید ، فیلتر آب قدیمی و معتبرترین سایت فروش فیلترهای تصفیه کننده آب یخچال در ایران می باشد.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

عمر مفید فیلتر یخچال ، آموزش نصب و ریست فیلتر یخچال ، علت کم فشار آب یخچال، آموزش استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

توجه : عدم تعویض فیلتر در مدت زمان مشخص شده باعث باعث تجمع باکتری ها و رسوبات آب و در نتیجه کیپ شدن فیلتر می شود، که نتیجه آن آب بی کیفیت و سوختن شیربرقی یخچال می باشد.

فیلترهای گرافن، آب آلوده را تبدیل به آب قابل آشامیدن می‌کند.

به گزارش خبرنگار بین‌الملل «انرژی امروز» محققان استرالیایی با همکاری دانشمندان ایالات متحده توانستند فیلتری بسازند که می‌تواند به روشی بسیار ارزان آب نمکی دریا را به آب آشامیدنی تبدیل کند.

در این فرآیند یک لیوان حاوی مواد به نام مواد فلزی آلی وجود دارد که می‌تواند مواد معدنی مثل لیتیوم و طلا را هم از آب اقیانوس‌ها جدا کنند.این تحقیق توسط سازمان تحقیقات صنعتی و علمی استرالیا CSIRO انجام شده است. این سازمان به تازگی نوع جدیدی گرافن عرضه کرده است که می‌تواند آب آلوده را فیلتر و تبدیل به آب آشامیدنی کند آن هم در یک مرحله.

بر اساس گزارشی که انجیجد منتشر کرده است، CSIRO محصول جدید خود را گرافیر نامگذاری کرده است. این ماده ترکیبی از یک فیلم گرافن و کانال‌های نانومتری است که به آب اجازه عبور می‌دهد اما آلاینده‌ها را در خود نگه می‌دارد.

محققان این تیم تحقیقاتی در تلاش هستند از سال آینده این محصول را به تولید انبوه برسانند.

از این وسیله حتی می‌توان برای برای تصفیه پساب صنعتی نیز استفاده کرد.

بخشی از این گرافیر از روغن سویا درست شده است که به آسانی و سرعت در طی فرآیند دوستدار محیط زیست قابل تولید است.

در روش‌های متداول،‌ پاکسازی آب نیازمند مراجل بسیار پیچیده‌ای است که انرژی بسیاری نیز می‌طلبد. از سویی برای مناطق دورافتاده که دسترسی به انرژی در آن مشکل است، اقدام مناسبی نمی‌تواند باشد.

اما این وسیله قادر خواهد بود آب تمیز و قابل شرب را برای میلیون‌ها نفر از مردم و با هزینه‌ای بسیار کم فراهم سازد.