فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از تنگناهای مالی این سازمان برای احداث سدهای مارد و پایین‌دست بهمنشیر خبر داد.  

به‌گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "فرهاد ایزدجو" در حاشیه بازدید از پروژه های آبرسانی و آبیاری و زهکشی شهرستان آبادان و خرمشهر افزود: پیشرفت فیزیکی در بخش طرح های آبرسانی این منطقه به بیش از ٨٥ درصد رسیده و تامین آب این شهرها در وضعیت مناسبی قرار دارد. پیشرفت فیزیکی طرح آبیاری و زهکشی شهرهای آبادان و خرمشهر نیز بیش از ٧٥ درصد است.


وی ادامه داد: اما متاسفانه به‌علت مشکلات مالی شدید، احداث سد مارد و سد پایین‌دست بهمنشیر نیمه تعطیل شده است.

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: اعتبارات این طرح ها باید از محل صندوق توسعه ملی تامین شود که بخشی از آن محقق شده است.

ایزدجو به اعتبار لازم برای تکمیل این دو پروژه بزرگ اشاره و اظهار کرد: با توجه به تغییرات نرخ ارز و تعدیل قیمت قراردادهای این دو سد، اعتبار لازم برای تکمیل این دو پروژه، ٧٠٠ میلیارد تومان برآورد شده که تامین آن در کوتاه‌مدت امکانپذیر نیست.

وی در پایان افزود: در برنامه‌ریزی‌های اولیه، زمان انجام این پروژه‌ها مطابق با قرارداد منعقد شده، شش ساله در نظر گرفته شده است ولی در صورت تزریق منابع مالی با توجه به تجهیزات بکار گرفته شده توسط پیمانکاران این دو پروژه بزرگ، در بازه زمانی سه و حداکثر ٤ ساله به اتمام خواهند رسید.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید