فیلتر بوگیر یخچال

برند UltraFresh یک فیلتر تصفیه آب بسیار کوچک است که در هر نوع یخچال و ساید بای سایدی قابل استفاده می باشد. این فیلتر تصفیه هوا می تواند بوهای نامطبوع داخل یخچال را جذب نموده و باعث شود همیشه هوای تازه ای در یخچال در جریان باشد.

مواد غذایی که در یخچال قرار می گیرند، ممکن است بو و عطر خود را به سایر مواد غذایی منتقل کنند . خصوصا مواد غذایی مانند ماهی، سبزیجات سرخ شده ، پیاز و سیر، .... که عطر تندی دارند.

استفاده از فیلتر بوگیر یخچال می تواند به تازه ماندن هوای داخل ساید بای ساید کمک زیادی بکند.


میوه ها و سبزیجات با زیاد ماندن در یخچال گازی از خود متصاعد می کنند که باعث ایجاد بوی بد در یخچال می شود.مواد بکار رفته در بوگیر یخچال یس باعث جذب آن گاز ها شده و شما می توانید مدت زمان بیشتری مواد غذایی خود را در یخچال سالم نگه دارید.این بوگیر همچنین از ایجاد بوی بد در یخچال جلوگیری می کند و همچنین در فریزر مانع از تغییر طعم مواد فریز شده می‌شود توصیه می شود هر 3 ماه یکبار بوگیر یخچال را تعویض نمایید.


مواد غذایی از جمله میوه ها و سبزیجات با زیاد ماندن در یخچال ، گازی از خود متصاعد می کنند که باعث ایجاد بوی بد در یخچال می شود. مواد بکار رفته در بوگیر یخچال اولترا فرش باعث جذب آن گاز ها شده و شما می توانید مدت زمان بیشتری مواد غذایی خود را در یخچال سالم نگه دارید. این بوگیر همچنین از ایجاد بوی بد در یخچال جلوگیری می کند و همچنین در فریزر مانع از تغییر طعم مواد فریز شده می‌شود. بوگیر مخصوص یخچال اولترا فرش با داشتن فرمولاسیون طبیعی و رایحه ای خوش می توانید بوی بد تمامی این خاطرات را از بین ببرد. فرمولاسیون این محصول طبیعی بوده پس نگران خراب شدن مواد غذایی ویا مسمومیت نباشید، استفاده از محصولات اولترا فرش کاملا امن است، بوگیر اولترا فرش توسط کشور نروژ تولید می شود که با بهره گیری از از تکنولوژی نانو ساخته می شود . توصیه می شود هر 3 ماه یکبار بوگیر یخچال را تعویض نمایید. این بوگیر قابلیت شارژ شدن دارد و هر 3 ماه یکبار می توانید در مقابل نورخورشید قراردهید تا دوباره بتوانید از آن استفاده نمایید .

عملکرد فیلتر بوگیر هوا یخچال و فریزر

بوی قوی مواد غذایی را جذب می کند
برای تمام مارک های یخچال کار می کند
میوه ها را نگه می دارد و طولانی تر می کنند
دارای زغال چوب طبیعی بسیار جذب کننده است
هر سه ماه را برای عملکرد مطلوب جایگزین کنید