آب به ما می دهد و زندگی همه ما می دانیم که چقدر خوب آن را احساس می کند برای رفع تشنگی ما را با یک لیوان خوب از آب سرد. اما آب سرد همیشه بهترین گزینه است؟ یا شاید در بعضی از مواقع که ما باید برای انتخاب کردن آب گرم وجود دارد؟

برخی از کارشناسان بر آنچه را که بهترین درجه حرارت آب است برای رسیدن به هیدراتاسیون مطلوب حدس و گمان. پس از همه، دمای داخلی بدن ما 37.0 درجه سانتی گراد (98.6 ° F) است که بسیار متفاوت از آن از یک لیوان آب سرد است.

سیستم های طب باستانی مانند آیورودا، که بیش از 3000 سال پیش در هند سرچشمه گرفته و طب سنتی چینی (TCM) هر دو اهمیت درجه حرارت و اثرات آن بر بدن است. بنابراین به نظر میرسد که در بعضی از مواقع خاصی وجود دارد که در آن آب گرم مناسب تر از سرد است!
آیا آب سرد و گرم - مهم ترین چیز است به ماندن هیدراته و گوش دادن به بدن شما. بدن ما دارای هوش ذاتی خود و اغلب به ما بگویید چه ما نیاز به دانستن. اهمیت آب نیز در من کتاب های الکترونیکی در مورد خارق العاده و چگونه آنها می توانند سلامت خود را بهبود بخشد، که بخشی از من برنامه انقلاب بهداشت طبیعی برجسته شده است. این برنامه به شما کمک خواهد برای رسیدن به سلامت، تغذیه و کاهش وزن خود را به اهداف.

هنگامی که شما در حال کار کردن و یا آب و هوای خارج گرم است، شما به احتمال زیاد طلب آب یخ. اما زمانی که شما با یک سرماخوردگی بیمار هستید شما بیشتر تمایل به می خواهید آب گرم است. آن را هنوز هم خوب است بدانید علم پشت بهترین زمان برای آب سرد در مقابل گرم!
بهترین زمان برای نوشیدن آب سرد
ورزش

در طی ورزش هسته افزایش دمای بدن می شود. عرق کردن یک مکانیسم است که بدن ما استفاده برای خنک کردن است، اما ما مقدار زیادی از آب و الکترولیت ها که نیاز به پر می شود از دست بدهند. جرعه جرعه در آب سرد در طول تمرین هر دو آبرسانی می بدن از آب از دست داده و کمک می کند تا به خنک کردن درجه حرارت مرکزی بدن. یک مطالعه انجام شده در مجله انجمن بین المللی تغذیه ورزشی آب دمای اتاق و آب سرد در طول تمرینات مقایسه شده است. محققان دریافتند شرکت کنندگانی که آب سرد مصرف قادر به نگه داشتن دمای هسته ای خود را 50٪ طولانی تر از گروه اتاق مصرف آب دمای بود
تب

نوشیدن آب سرد زمانی که شما یک تب یک روش خنک کردن بدن پایین است. این مهم است برای حفظ فوق العاده هیدراته زمانی که شما یک تب دلیل این که شما بدن سخت در تلاش است برای خلاص شدن از هر آنچه مهاجمان خارجی ممکن است باعث به شما آسیب برساند است. هنگامی که شما بیش از حد گرم هستید، نوشیدن آب سرد می تواند تسکین بزرگ. سعی کنید فشار برخی لیمو تازه و اضافه کردن کمی نمک دریا برای کمک به دوباره پر کردن الکترولیتهای از دست رفته.
کاهش وزن

نوشیدن آب سرد است به نشان داده شده است برای افزایش سوخت و ساز بدن و کمک به سوزاندن اضافی 70 کالری در روز بوده است. اگرچه این درمان معجزه چاقی، آن را اضافه می کند تا در طول زمان. هنگامی که شما در نظر بگیرید که یک فرد از وزن متوسط ​​(155 پوند) می سوزاند 70 کالری رفتن برای پیاده روی 15 دقیقه، آب یخ شروع می شود به مانند یک راه بسیار ساده و موثر صدا برای سوزاندن کالری اضافی هنگامی که شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن.

برای مطالعه بیشتر: خواندن مقاله من در مورد 12 ترفند ساده برای کاهش وزن و سلامت بزرگ است.
بهترین زمان برای نوشیدن آب گرم یا داغ
هضم

همیشه تعجب که چرا اکثر مردم یک نوشیدنی گرم بر افزایش مصرف؟ بله کافئین را تا به چیزی برای انجام با آن، اما این تنها دلیل نیست. طب آیورودا بیان می کند که نوشیدن آب گرم در صبح کمک می کند تا برای تحریک هضم است. سوزان براون، دکتری و نیز میگوید که نوشیدن آب سرد با یک وعده غذایی می تواند عوارض جانبی در فرآیند گوارش. از آن نیاز به انرژی بیشتری از بدن برای گرم کردن مایعات و غذاهای سرد، در نتیجه مصرف به زمان بیشتری برای هضم و جذب. خوب برای آن دسته از ما که دچار پریشانی گوارش می دانم!

برای مطالعه بیشتر: اطلاعات بیشتر در مورد مزایای نوشیدن آب لیمو گرم در صبح است.
سم زدایی

وقتی که می آید به پاکسازی بدن از ناخالصی ها، مصرف مقدار کافی آب است از اهمیت برخوردار است. دکتر مارک هایمن MD توصیه اتاق نوشیدن آب با دمای آبگیری لیمو . این نیاز به کمترین میزان انرژی برای بدن شما به جذب. لیمو نیز کمک می کند به تحریک هضم و سموم خیط و پیت کردن. در طول یک سم زدایی شما ممکن است بخواهید به اضافه کردن برخی اضافات پاکسازی به آب خود را. سعی کنید اضافه کردن برخی از برش خیار و نعناع تازه و یا برش از سیب و دارچین (در اینجا پیدا کنید که چگونه به راحتی آب طعم دار خود را برای سم زدایی و کاهش وزن). نه تنها شما را در پیدا کردن حفظ هیدراته لذت بخش تر، شما همچنین باید دریافت شود پاکسازی مزایای این مواد غذایی باید ارائه دهد.

برای مطالعه بیشتر: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مفهوم سم زدایی و نحوه استفاده از سم زدایی به پاک کردن و انرژی بدن خود را، شما می توانید بسیاری از اطلاعات مفید در من E-کتاب سم زدایی راهنما پیدا کنید. این راهنمای بهترین اطلاعات و راه امن برای سم زدایی، از جمله ایده های دستور غذا فراهم می کند.
مسکن درد

آب گرم و یا گرم بهتر است به مصرف اگر شما در برخورد با سردرد و یا التهاب می شود. از آنجا که آب گرم کمک می کند تا تحریک جریان خون به بافت آن یک درمان عالی برای درمان گرفتگی های قاعدگی است.

برای مطالعه بیشتر: مقاله من به عنوان خوانده شده در مورد 22 مسکن برتر در آشپزخانه شما.
یبوست

نوشیدن آب گرم زمانی که شما در حال یبوست می تواند کمک به حرکت چیز همراه است. علت اصلی یبوست دست دادن آب بدن است، پس از آن ضروری برای مصرف مقادیر اضافی مایعات. آب گرم کمک می کند تا برای تحریک جریان خون دارای اثر تسکین دهنده در روده از آب سرد ) و.

برای مطالعه بیشتر: پیدا کردن در اینجا راه حل های طبیعی موثر برای یبوست است.
چه طب باستان بگو درباره دمای آب

پزشکان طب سنتی چینی (TCM) در برابر نوشیدن آب سرد برای هزاران سال توصیه می شود. منطق پشت این فرض است که آب سرد دارای اثر کلی از قرارداد، کاهش و کوچک شدن. آب گرم کمک می کند تا نگه داشتن همه چیز مایع، اندام های داخلی محافظت می کند و جریان خون سالم و گردش خون  افزایش می دهد.

آیورودا تا به یک نقطه ایستاده مشابه و آب سرد به همان دلایلی توصیه نمی شود. به خاطر داشته باشید این سیستم بسیار قدیمی از طب می باشد. هنگامی که این سیستم ها در محل قرار داده شد، مردم شد به طور معمول در مورد از دست دادن وزن نگران نیست. آنها بیشتر در مورد چگونگی حفظ انرژی نگران بودند. با این حال، در بسیاری از موارد این سیستم طب باستان هستند زمان آزمایش و روند پزشکی که ما می بینیم آیند و می روند برابر است. با توجه به هضم سالم و حفظ سطوح انرژی بالا آن است که احتمالا بهتر است به نوشیدن دمای اتاق و یا آب گرم است.
بقیه از زمان

گذشته از شرایط ذکر شده در بالا، اجماع از طیف گسترده ای از متخصصان بهداشت این است که چوب را با آب دمای اتاق. همیشه به در نظر گرفتن آنچه که دما خارج شود. در یک روز گرم، نوشیدن آب سرد، در یک صبح سرد زمستان شما احتمالا می خواهید به انتخاب کردن برای آب گرم و یا گرم است. نوشیدن آب گرم در صبح یک راه بسیار خوبی برای تحریک هضم و جریان خون را افزایش می دهد انرژی است، و آن را نیز زدایی. اضافه کردن مرکبات یا گیاهان به آب خود را می توانید آن را لذت بخش تر اگر شما طعم و مزه را دوست ندارد. بسیاری از مردم به آب سرد می چسبد چرا که آن را طعم بهتر است، اما آب دمای اتاق می تواند به همان لذت بخش است. به یاد داشته باشید برای گوش دادن به بدن خود را، اغلب آن را به بهترین بهداشتی مجاز است.