فیلتر تصفیه آب یخچال

فیلتر تصفیه آب یخچال

عملکرد فیلتر تصفیه آب یخچال حذف آلاینده ها و دیگر ذرات از آب می باشد . ما فکر می کنیم آب آشامیدنی لوله کشی ما 100% سالم است ، اما بسیاری از املاح ممکن است در طول راه آب به خانه های ما به آن اضافه شوند . مانند زنگ زدگی لوله ها ، آلودگی های محیط زیستی ، ذرات ریز و ... و یکی از اصلی ترین راه های تصفیه استفاده از فیلتر تصفیه آب یخچال می باشد .

فیلتر تصفیه آب یخچال چه موادی را تصفیه می کند

فیلترهای تصفیه آب یخچال توانایی تصفیه مواردی از قبیل : کلر ، ذرات Particulate Class III ، سرب ، جیوه ، آزبست ، بنزن ، کلروبنزن ، آترازین ، کربوفوران ، لیندان ، توکسافن ، بو ، رنگ ، مزه را دارا می باشند . این فیلترها دارای ضریب دقت فیلتراسیون 99 درصد می باشند .

عمر متوسط فیلترهای بیرونی تصفیه آب یخچال چه قدر می باشد ؟

عمر متوسط این فیلترهای بین 6 ماه الی 12 ماه می باشد .

روش نصب فیلتر تصفیه آب یخچال

فیلترهای یخچال بر اساس دو نوع داخلی و بیرونی تقسیم می شوند ، فیلترهای داخلی اصولا به صورت چرخشی به سمت چپ و راست باز و بسته می شوند . فیلترهای یخچال بیرونی در مسیر شلنگ قرار گرفته و به عنوان یک لایه اولیه عمل می کنند و از ورود رسوبات به مسیر لوله کشی یخچال و فیلتر اصلی جلوگیری می کنند .

خرید فیلتر تصفیه آب یخچال

مجموعه فیلتر آب یکی از معتبرترین واردکنندگان و فروش محصولات تصفیه آب یخچال می باشد که سالها است به صورت اینترنتی و تحویل و پرداخت وجه درب محل توسط مشتری ، مشغول به فعالیت می باشد . شما مشتریان گرامی می توانید با خیال آسوده نسبت به خرید از مجموعه فیلتر آب اقدام نمایید .

فیلتر هوای یخچال

همچنین ممکن است یخچال دارای یک فیلتر هوا یخچال نیز باشد که هر یک سال یک بار نیاز به جایگزین کردن دارد . این فیلترها وظیفه تازه نگه داشتن هوا یخچال و از بین بردن بو مواد غذایی را دارند .

فیلتر تصفیه آب یخچال