جرمگیر کتری و چایی ساز کاربونا

خرید فقط همراه با فیلتر (5 ساشه 50 گرمی)

125،000 تومان 120،000 تومان

دو جعبه: 195،000 تومان


جرم گیر کتری چای ساز اطو کاربونا

معرفی جرم گیر کتری و چای ساز کاربونا : اگر از آب های تصفیه نشده و آب لوله کشی برای جوشاندن آب در کتری و چای ساز برقی استفاده می‌کنید، پس از مدتی درون آن ها رسوب و جرم جمع می‌شود. بنابراین می توان گفت که آبا تصفیه نشده و آلوده باعث ایجاد جرم در اتو، سماور برقی، انواع موکاپ و هر لوازمی که با آب ارتباط مستقیم دارد می‌گردد. در مقاله آب مناسب برای دستگاه های اسپرسو ساز به صورت مفصل شرح داده شده است که چرا باید از آب تصفیه شده برای مصرف روزانه، استفاده کنیم. در ادامه به معرفی بهترین جرم گیر کتری و چای ساز با برند کارببونا carbona پرداخته ایم.
پودر جرم گیر کتری چای ساز کاربونا

جرم و رسوب در کتری و چای ساز برقی، طعم و مزه ی چای را تحت تاثیر قرار می دهد و از موجب کاهش کیفیت آن می‌شود. به همین دلیل است که اغلب، طعم یک چای واقعی را حس نمی کنند. وجود جرم و رسوب درون کتری و چای ساز به مدت زمان طولانی، علاوه بر اینکه از بین نمی رود، بلکه کیفیت و عملکرد دستگاه را کاهش می دهد. یکی از راه هایی که می توانید از ایجاد جرم و رسوب جلوگیری کنید، استفاده از پودر جرم گیر کتری چای ساز کاربونا می باشد، این محصول در ۱ بسته ی ۵ عددی به وزن ۵۰ گرم در بازار به فروش می رسد و قیمت بسیار مناسبی دارد.

این محصول علاوه بر جلوگیری از ایجاد رسوب و جرم، خاصیت سفید کنندگی، تمیز کنندگی و لکه زدایی را نیز دارد و عاری از هرگونه گازهای شیمیایی است .شما عزیزان می توانید با تهیه جرم گیر و رسوب گیر کتری برقی کاربونا carbona به راحتی از لوازم خود کنید و دیگر از شر جرم و رسوب خلاص شوید. از دیگر راه کارهای دائمی که می تواند به صرفه باشد و کار شما را در خرید اینگونه محصولات آسان کند؛ خرید یک دستگاه تصفیه آب خانگی با تکنولوژی اسمز معکوس است. با داشتن دستگاه تصفیه آب دیگر نگران ایجاد جرم و رسوب درون لوازم خانگی نمی‌باشید و در هر زمانی که بخواهید به مقدار نیازتان آب تصفیه شده در اختیار خواهید داشت.
طرز استفاده از رسوب گیر کتری و چای ساز کاربونا

طریقه استفاده از جرم گیر و رسوب گیر کتری کاربونا بسیار راحت و آسان می باشد، بدین صورت که:

    ابتدا دو سوم  از کتری، چای ساز، قهوه ساز یا سماور را از آب پر کنید و سپس یک بسته از جرم گیر را درون آن بریزید، سپس روی شعله بگذارید تا به مدت ۳۰ دقیقه آب بجوشد.
    پس از گذشت ۳۰ دقیقه، آب درون کتری را خالی کنید.
    در مرحله آخر، مجددا به مقدار دو سوم از کتری را آب بریزید و بگذارید ۱۵ دقیقه بجوشد و آب آن را خالی کنید.
    پس از انجام مراحل فوق، مشاهده می‌کنید که اثری از جرم و لکه باقی نمانده است

ارسال رایگان به سراسر کشور

( ارسال رایگان با پیک در تهران ، ارسال با پست رایگان برای سایر نقاط )

سفارش تلفنی

جرم گیر لباسشویی و ظرفشویی کاربونا