فیلتر یخچال ساید دستگاه تصفیه آب علی امانی نمایندگی مجاز لوازم خانگی

فیلتر یخچال سامسونگ فیلتر یخچال الجی فیلتر یخچال جنرال الکتریک اسنوا ال جی فیلتر تصفیه اب یخچال ساید بای ساید فیلتر یخچال ساید بای ساید اصفهان فیلتر ساید سامسونگ فیلتر ساید الجی اسنوا ال جی و فیلتر ساید جنرال الکتریک ساید فیلتر رسوب گیر لباسشویی و ظرفشویی فیلتر آب داخلی و بیرونی یخچال سامسونگ اصفهان ، فیلتر تصفیه آب داخلی و بیرونی یخچال ال.جی ، فیلتر لیوانی و موشکی یخچال جنرال الکتریک فیلتر تصفیه آب بیرونی یخچال اسنوا و فیلتر یخچال دوو ارسال رایگان و فروش اینترنتی فیلتر تصفیه آب داخلی یخچال سامسونگ ، فیلتر تصفیه آب داخلی یخچال ال.جی ، فیلتر تصفیه آب داخلی یخچال جنرال الکتریک و فیلتر بیرونی یخچال یخچال ال جی ، جنرال الکتریک ، سامسونگ ، بوش ،اسنوا ، فریجیدر،ویرپول،بکو، الکترولوکس، وستینگ هاوس، مای تگ، دوو، هیتاچی، کنوود، مابه، کنمور، بکو و پروفایل، ادمیرال، آمانا LG, Samsung, Frigidaire,Electrolux, General ,electric, GE, Snowa, beko, AEG, westinghouse, Daewoo, Mabe, Kenwood, maytag, Hitachi, Beko, profile, admiral, amana ... .

شماره تماس دفتر پخش فیلتر یخچال ساید در ازنا الیگودرز و درود: 06643423438    06643428290    09161664313

آموزش نحوه نصب فیلتر یخچال
فیلتر لیوانی سامسونگ 72000 تومان
فیلتر اسنوا و دوو 39000 تومان
فیلتر لیوانی ال جی 74000 تومان
فیلتر لیوانی جنرال الکتریک 148000 تومان
فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ الجی و جنرال الکتریک 48000 تومان 20 % تخفیف در صورت خرید همزمان با فیلتر داخلی

 

تنها نمایندگی رسمی پخش شرکت بازرگانی فیلتر آب در استان اصفهان

 

شماره تماس دفتر پخش فیلتر یخچال ساید در ازنا الیگودرز و درود: 06643423438    06643428290    09161664313

 

فیلتر یخچال سامسونگ ازنا

فیلتر یخچال سامسونگ درود

فیلتر یخچال سامسونگ الیگودرز

فیلتر یخچال الجی ازنا

فیلتر یخچال الجی درود

فیلتر یخچال الجی الیگودرز

فیلتر یخچال جنرال الکتریک ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال فریجیدر ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال ویرپول ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال وستینگ هاوس ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال الکترولوکس ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال مابه ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال مایتگ ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال اسنوا ازنا

فیلتر یخچال اسنوا الیگودرز

فیلتر یخچال اسنوا درود

فیلتر یخچال دوو ازنا

فیلتر یخچال دوو درود

فیلتر تصفیه آب ازنا

فیلتر تصفیه آب الیگودرز

فیلتر تصفیه آب درود

فیلتر یخچال دوو الیگودرز

فیلتر یخچال کنمور ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال کنوود ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال بوش ازنا درود الیگودرز

فیلتر یخچال پروفایل وایت هاوس ازنا درود الیگودرز

دستگاه تصفیه آب ازنا

دستگاه تصفیه آب درود

دستگاه تصفیه آب الیگودر

فیلتر یخچال ساید ازنا

فیلتر یخچال ساید الیگودرز

فیلتر یخچال ساید درود

 

اَزنا یکی از شهرهای استان لرستان واقع در خاور این استان است. این شهر مرکز شهرستان ازنا است و بین شهرهای الیگودرز، دورود، اراک، خمین و شازند قرار گرفته‌است. ازنا درگذشته بخشی از استان مرکزی بود و در دومین تقسیمات کشوری در ۱۶ آبان سال ۱۳۱۶ در حوزه لرستان قرار گرفت. این شهردر سال ۱۳۱۷ به دهستان و در سال ۱۳۳۰ به شهر ارتقاء پیدا کرد و دارای شهرداری شد. در سال ۱۳۴۰ ازنا به عنوان مرکز بخش جاپلق در حوزه شهرستان الیگودرز ارتقاء پیدا نمود. درسال ۱۳۷۳ با تأسیس فرمانداری توسط علی محمد بشارتی وزیر کشور، این بخش از الیگودرز جدا و به شهرستان تبدیل شد و شهر ازنا مرکز آن شد. ازنا از نظر صنعتی و اقتصادی و گردشگری اهمیت دارد.
 شهرستان اَلیگودَرز یکی از شهرستان‌های استان لرستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر الیگودرز است. فرمانداری الیگودرز در سال ۱۳۳۷ تأسیس شد. شهرستان الیگودرز دارای بخش‌های مرکزی، زز و ماهرو، بشارت (ذلقی)، بربرود شرقی و بربرود غربی است. جمعیت این شهرستان ۱۴۰۰۰۰ نفر و وسعت آن ۵۸۷۰ کیلومتر مربع است که ساکنین آن به لری بختیاری صحبت می‌کنند. ریشه نامگذاری آن را برخی از ریشه آل گودرز و برخی نیز آن را از واژه آلیورز (گندم سرخ)دانسته‌اند.
شهرستان دورود شهرستانی است در شرق استان لرستان و مرکز آن شهر دورود است. مساحت شهرستان دورود ۱۳۲۶ کیلومتر مربع است که ۷/۴٪ خاک لرستان را شامل می‌شود. این شهرستان از شمال به شهرستان بروجرد و شهرستان سربند، از شرق به شهرستان ازنا، از جنوب به شهرستان الیگودرز و از غرب به شهرستان خرم‌آباد محدود است. آب و هوای معتدل کوهستانی دارد ومتوسط بارش سالانه آن ۶۷۰ میلی متر است. شهر دورود بر خلاف دیگر شهرستانهای استان لرستان از قدمت تاریخی بسیار کمی برخوردار است. قدمت تاریخی این شهر به حدود ۱۳۰ سال می‌رسد.به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر دورود می‌توانیم این شهر را جدا کننده دو تیره بختیاری و لرستانی نامید.قسمت جنوبی و جنوب شرقی رودخانه‌های مذکور بختیاری و قسمتهای شمالی و شمال غربی رود خانه لرستانی هستند.این شهرستان تا سال ۱۳۶۸ بخشی از شهرستان بروجردمحسوب می شد.مردمانش با لهجه‌های مختلفی صحبت می‌کنند که مهم‌ترین آنها سیلاخوری، لری بختیاری و لری لرستانی است .شهرستان دورود در دامنه رشته کوه زاگرس و در نزدیکی اشترانکوه قرار گرفته است. دو سر شاخه رود دز یکی از شمال و یکی از شرق در دورود به هم می‌پیوندند و با نام رود سزار یکی از سرچشمه های دز را تشکیل میدهند

 

بازدید: 92،651 نفر