فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

 رئیس کمیسیون بهداشت در نشست مشترک با مدیرعامل آبفای استان تهران گفت: بسیاری از شهروندان از پیچیدگی و دشواری فرایند تامین و تصفیه آب در تهران آگاهی ندارند و مسئولان آبفای استان تهران باید در این باره مردم را آگاه کنند.


زهرا صدراعظم نوری با اشاره به این‌که آبفا و شهرداری روابط پیوسته و متقابلی دارند ادامه داد: اکنون باید همه ما برای حفظ منابع آبی و مدیریت مصرف آن بکوشیم و هیچ کوششی دریغ نکنیم.
او افزود: شهر بزرگی همانند تهران که سرانه بارندگی آن در حال حاضر به‌شدت کاهش یافته است، باید از منابع آبی خود حداکثر استفاده بهینه را انجام دهد.
نوری با تاکید بر این‌که آب شرب باید تنها برای مصرف شرب به کار رود، تاکید کرد: به هیچ عنوان نباید منابع آب شرب برای مصارف غیر به کار گرفته شود.
او با تاکید بر لزوم استفاده صددرصدی از آب خام برای آبیاری فضای سبز شهر تهران از بهره‌برداری ۱۰ میلیون مترمکعب پساب تصفیه‌خانه‌های تهران برای آبیاری فضای سبز این شهر خبر داد.
زهرا صدراعظم نوری در نشست مشترک شورای اسلامی شهر تهران با مدیرعامل آبفای استان تهران در خصوص استفاده از منابع آبی برای آبیاری فضای سبز شهر تهران گفت: طبیعتا منابع آب به عنوان منابع با ارزش شهر محسوب می‌شوند لذا باید متناسب با ظرفیت موجود و میزان مصرف برنامه‌ریزی دقیقی انجام شود.
رئیس کمیسیون بهداشت شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: در حال حاضر درصد بسیار بالایی از آبیاری شهر تهران توسط آب خام انجام می‌شود و شهرداری تهران با تعاملی که با شرکت آب و فاضلاب دارد، با توجه به احداث تصفیه‌خانه‌های متعدد در نقاط جنوبی، غربی و مرکزی شهر تهران که توسط این شرکت به بهره‌برداری رسیده است در همکاری با آبفای استان تهران از پساب این تصفیه‌خانه‌ها برای آبیاری فضای سبز استفاده می‌کنند.
وی افزود: در جلسه امروز موضوع آبیاری فضای سبز شهر تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به نیاز شهر تهران برای آبیاری فضای سبز و هم‌چنین میزان پسابی که توسط شرکت آب و فاضلاب تولید می‌شود، مقرر شد که افزایش استفاده از آب خاک توسط پساب تولیدی این تصفیه‌خانه‌ها افزایش پیدا کند.
صدراعظم نوری با تاکید بر برخورد با استفاده از آب شرب برای آبیاری فضای سبز گفت: هر کجا که از آب شرب برای آبیاری استفاده شود، قطعا برخورد خواهیم کرد و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران نیز به عنوان ناظر عالی در این حوزه با هر گونه تخلف به شدت برخورد می‌کند.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید