فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

برای نخستین بار در کشور سیستم بیوراکتور انوکسیک/غشایی/ کلرزنی/هوادهی حذف نیترات آب آشامیدنی در پژوهشگاه مواد و انرژی طراحی و ساخته شد.

دکتر عبدالله‌زاده، مجری طرح گفت: با توجه به معضل غلظت بالای نیترات در چاه‌های آب کشور و سرطانزایی این آلاینده، اعضای هیئت علمی گروه محیط زیست پژوهشگاه مواد و انرژی در قالب یک پروژه کلان و با حمایت این مرکز و هزینه بیش از یک میلیارد ریال اقدام به طراحی و ساخت راکتور حذف نیترات کردند.وی ادامه داد: در این پروژه حذف نیترات از آب به روش‌های مختلف از جمله روش‌های بیولوژیکی، جذب سطحی و غیره انجام شد.

دکتر عبدالله‌زاده اظهار کرد: نتایج این پروژه تحقیقاتی نشان داد که با استفاده از این راکتور ترکیبی بیولوژیکی غلظت نیتراتی که در منابع آب وجود دارد با حذف بالای ۹۰ درصد به زیر ۵۰ میلیگرم بر لیتر خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون این سیستم در مرحله تولید صنعتی است، افزود: سیستم ترکیبی بیوراکتور انوکسیک / غشایی / کلرزنی / هوادهی جهت حذف نیترات از آب چاه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت اختراع شد و دارای تاییدیه علمی از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران است.

دکتر عبدالله‌زاده خاطرنشان کرد: در دو جشنواره ایده‌های برتر استان البرز و جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه صنعت و معدن که در استان‌های تهران و البرز برگزار شد، این طرح موفق به کسب رتبه برتر شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، وی گفت: در حال حاضر با توجه به توان و تجارب پژوهشگاه، توسعه علم و فناوری در محور زیست پالایی آب، حذف بیولوژیکی نیترات از آب آشامیدنی، از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به پژوهشگاه واگذار شده است و ۳۰ درصد منابع واگذاری از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور به اجرای محور فوق اختصاص خواهد یافت.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید