فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

فیلتر یخچال ساید برای از بین بردن رسوبات، فلزات سنگین و کلر آب شهری در داخل و بیرون یخچال نصب می شود. فیلتر بیرونی یخچال سری آنتی باکتریال به کلیه یخچال های ساید بای ساید قابلیت نصب دارند که علاوه بر از بین بردن کلر ، بو ، رنگ ، مزه ، آنتی باکتریال نیز می باشند . فیلتر داخلی یخچال با توجه به برند و مدل یخچال متفاوت بوده ولی فیلتر های بیرونی تمام مدلهای یخچال از نظر نصب یکسان می باشند . شرکت فیلتر آب انواع فیلتر های بیرونی ال جی ، سامسونگ ، بوش ، آکواپیور را به مشتریان خود ارائه می دهد .

فیلترهای یخچال از جنس کربن فعال هستند که وظیفه آن حذف کلر و ترکیبات کلر، مواد شیمیایی و آلاینده ها، بو، طعم، مزه آب و … می باشد . فیلتر های داخلی و بیرونی ساید اکثرا از این نوع فیلتر هستند.

فروش انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید ، فیلتر آب قدیمی و معتبرترین سایت فروش فیلترهای تصفیه کننده آب یخچال در ایران می باشد که سفارشات شهر تهران به صورت روزانه با پیک به صورت رایگان و سفارشات دیگر نقاط کشور هر با پست برای مشتریان ارسال می نمایند .

برخی از یخچال های ساید دارای فیلتر داخلی می باشند که با توجه به برند و مدل ساید بای ساید نسبت به تهیه فیلتر مناسب باید اقدام شود . برخی یخچال هایی که تصفیه داخلی ندارند به راحتی می توانید یک فیلتر بیرونی تصفیه آب تهیه نمایید و آن را در مسیر ورودی آب یخچال قرار دهید. حتی اگر ساید شما دارای فیلتر داخلی است می توانید از یک فیلتر کمکی بیرونی برای ساید خود استفاده کنید. تا کیفیت آب خروجی را بالاتر ببرید .

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

عمر مفید فیلتر یخچال ، آموزش نصب و ریست فیلتر یخچال ، علت کم فشار آب یخچال، آموزش استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

توجه : عدم تعویض فیلتر در مدت زمان مشخص شده باعث باعث تجمع باکتری ها و رسوبات آب و در نتیجه کیپ شدن فیلتر می شود، که نتیجه آن آب بی کیفیت و سوختن شیربرقی یخچال می باشد.

بارندگی ها در ۵۰ روز نخست سال آبی جاری نسبت به دوره مشابه پارسال ۲۰۷ درصد افزایش یافت.


ارتفاع کل ریزش های جوی از اول مهرماه تا ۲۰ آبان به بیش از ۳۶ میلیمتر رسید که به این ترتیب، بارندگی ها در ۵۰ روز نخست سال آبی جاری نسبت به دوره مشابه پارسال(۱۱.۷ میلیمتر) ۲۰۷ درصد افزایش یافت.

میانگین ارتفاع بارندگی ها در دوره‌های مشابه درازمدت (۵۰ سال اخیر) ۲۱ میلیمتر بوده که به این ترتیب، بارش های ۵۰ روز نخست سال آبی جاری، حتی نسبت ۵۰ سال اخیر نیز ۷۱.۴ درصد رشد داشته است.

بر اساس آمارهای شرکت مدیریت منابع آب ایران، حجم کل بارش اول مهرماه تا ۲۰ آبان معادل ۵۹ میلیارد و ۳۲۹ میلیون متر مکعب گزارش شده است.

بیشترین تغییرات در میزان بارندگی ها مربوط به حوضه آبریز «قره قوم» (در شرق و شمال خراسان رضوی) است که از حدود ۲ میلیمتر پارسال به ۴۰ میلیمتر رسیده است.

پس از آن، حوضه «فلات مرکزی» بیشترین تغییرات را داشته به طوری که در ۵۰ روز نخست سال آبی گذشته ۲ میلیمتر بارندگی را تجربه کرده بود اما امسال این عدد به ۱۷ میلیمتر افزایش یافته است؛ متوسط ۵۰ ساله بارندگی ها در فلات مرکزی نیز ۹ میلیمتر بود.

بیشترین بارندگی ها نیز مربوط به حوضه آبریز «دریای خزر» است؛ در ۵۰ روز نخست امسال، این حوضه آبریز ۹۲ میلیمتر بارندگی را تجربه کرده و میانگین ۵۰ ساله بارندگی ها در این حوضه آبریز ۷۵ میلیمتر و مدت مشابه پارسال ۸۲ میلیمتر گزارش شده است.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید