فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

محققان دانشگاه تگزاس واقع در آستین آمریکا دستگاه جدیدی را ساختند که قادر است با استفاده از انرژی خورشیدی، رطوبت موجود در هوا را جذب کرده و آن را به شکل آب آشامیدنی پاک جمع‌آوری کند.به گزارش روز شنبه گروه اخبار علمی ایرنا از پایگاه خبری ساینس دیلی، در اغلب روش‌های مورد استفاده برای جذب آب از هوا، از یک فرایند چگالش بخار استفاده می شود که مستلزم صرف انرژی زیادی است اما این فناوری جدید تنها با دریافت انرژی خورشید و با کمترین میزان مصرف انرژی قادر است آب موردنیاز یک منزل مسکونی متوسط را در طول روز تامین کند.
محققان در ساخت این فناوری از هیدروژل‌هایی استفاده کردند که به شدت جاذب رطوبت هستند و با دریافت گرمای حاصل از انرژی خورشید، آب آزاد می‌کنند. در آزمایشات اولیه مشخص شد این سیستم به ازای هر یک کیلوگرم هیدروژل، روزانه 50 لیتر آب آشامیدنی فراهم می‌کند.
این سیستم منحصربه فرد هم در محیط‌های مرطوب و هم در محیط‌های خشک به خوبی عمل می‌کند، به همین علت جایگزین مناسبی برای فناوری به کار رفته در سیستم‌های تصفیه آب خورشیدی و سایر روش‌های جذب آب از هوا محسوب می‌شود.
مهمترین کاربردهای این فناوری تامین آب پاک در هنگام وقوع بلایای طبیعی، تهیه آب موردنیاز ساکنان مناطق خشک و دورافتاده و همچنین تامین آب آشامیدنی برای ساکنان کشورهای درحال توسعه است.
محققان این فناوری را به عنوان یک اختراع به ثبت رسانده‌اند و اکنون در تلاشند تا آن را تجاری‌سازی کنند.
گزارش کامل این تحقیقات در نشریه Advanced Materials منتشر شده است.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید