فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

1394/6/20
11:56

جمعی از شهروندان  می‌گویند: قطعی چند روزه آب ما را به ستوه آورده است، طوری که فروشگاه‌های آب تصفیه و معدنی نیز به دلیل متقاضیان زیاد پاسخگو نیستند و باعث تشکیل صف‌های طولانی جلوی این فروشگاه‌ها شده است.
«جواد تنها زیارتی» ساکن خیابان فردوسی شهر برازجان گفت: سه روز است که آب در شهر برازجان قطع شده و قطره‌ای آب در خانه نداریم، یک منبع هزار لیتری ذخیره آب داشتیم که آن هم تمام شده است. وی اضافه کرد: مسئولان علت قطعی آب شهر برازجان را طغیان و گل آلود شدن رودخانه «شاپور» عنوان کرده‌اند و می‌گویند، پس از اینکه رودخانه آرام شود، امکان تعمیرات شکستگی و انتقال آب از لوله‌های خط آبرسانی از شهرستان کازرون فارس به شهر برازجان فراهم می‌شود. مشکل آب شهر برازجان مربوط به یکی دو سال اخیر نیست، مسئولان کشوری که به استان بوشهر سفر می‌کنند باید به این خواسته بحق مردم توجه کنند واعتبار ملی برای حل این معضل تخصیص دهند.
«علی بردستانی» مدیر آب و فاضلاب شهری دشتستان هم گفت: متأسفانه وضعیت چند روز اخیر آب شهرستان به علت طغیان رودخانه شاپور و اینکه ورودی آب شهرستان به صفر رسیده مردم را با مشکلاتی روبه‌رو کرده است. از آنجایی که آب این شهرستان تنها از کازرون تأمین می‌شود زمانی که مشکلی برای این خط پیش بیاید بویژه شهر برازجان با بحران جدی روبه‌رو می‌شود. اکنون نیز تا زمان رفع گل آلودگی رودخانه حل مشکل امکان پذیر نیست اما نیروهای این اداره در تلاش هستند به محض عادی شدن وضعیت رودخانه، مشکل را برطرف کنند. علاوه براین، مشکل آب این شهرستان به دلایل مختلفی ازجمله بستن آب رودخانه توسط برنج کاران کازرون، فرسودگی تأسیسات تصفیه خانه بوشیگان، خطوط و شبکه انتقال و توزیع برمی‌گردد. مدیر آب و فاضلاب شهری دشتستان گفت: یکی از راه حل‌های این مشکل، کم کردن وابستگی آب شهرستان دشتستان به آب کازرون و تخصیص بخشی از آب شهرستان از خط کوثر است. بخشی از کمبود آب برازجان مربوط به انشعاب‌های غیرمجاز در سکونتگاه‌های غیررسمی است که باید بشدت نظارت و برخورد شود، زیرا بخش زیادی از آب ورودی که براساس سرانه جمعیتی وارد شهرستان دشتستان می‌شود به مصرف آنها می‌رسد.
وی تعداد مشترکان آب درشهر برازجان را 34هزار انشعاب اعلام و تصریح کرد: 6 هزار اشتراک غیرمجاز نیز به طرق مختلف از این آب استفاده می‌کنند.

منبع :روزنامه ایران

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید