فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

استاندار تهران گفت: با توجه به کمبود آب باید در مصرف آن صرفه‌جویی شود و در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خانگی از روش‌های نوین برای مصرف آب استفاده شود.

محمدحسین مقیمی در جلسه شورای استان تهران گفت: موضوعی که استان تهران با مشکل مواجه شده کمبود آب است.استاندار تهران ادامه داد: در حال حاضر تهران با کمبود آب مواجه شده است و با توجه به این موضوع باید در مصرف آب در حوزه‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و خانگی صرفه‌جویی داشته باشیم.

مقیمی افزود: ما نمی‌توانیم اشتغال و بهداشت مردم را با توجه به کمبود آب کم کنیم بلکه باید درست مصرف کردن را آموزش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلات شهر تهران حمل‌ونقل و ترافیک است در این استان با مشکل حمل‌ونقل و ترافیک مواجه هستیم و ۷۰ دصد ترافیک به دلیل نبود حمل‌ونقل مناسب است.

استاندار تهران افزود: در خصوص آلودگی هوا نیز کامیون‌هایی که در شهر تردد می‌کنند نقش به‌سزایی در افزایش آلودگی هوا دارند و باید نسبت به نوسازی خودروهای فرسوده اقدام شود.

مقیمی گفت: ۳۵۰۰ دستگاه اتوبوس شهری تهران نیز عمر مفید آنها به پایان رسیده است و باید نسبت به نوسازی این اتوبوس‌ها نیز اقدام شود.

وی با تأکید براینکه خودروهای فرسوده باید از چرخه حمل‌ونقل خارج شود، افزود: رئیس جمهور و تعدادی از وزرا در این خصوص جلسه گذاشتند و مطرح شد که جازیگزینی خودروهای فرسوده باید در یک بازه زمانی ۳ تا ۵ ساله اتفاق بیافتد.

استاندار تهران ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات استان تهران بافت‌های فرسوده است. ما شاهد آن هستیم که در حاشیه شهرها و بافت‌های فرسوده یک زندگی نازل و بسیار پایینی شکل گرفته است و حداقل امکانات را دارند و این موضوع بسیار نگران‌کننده است.

مقیمی افزود: مقام معظم رهبری به موضوع حاشیه شهرها توجه داشته‌اند و در این خصوص نیز رئیس جمهور شخصاً ورود پیدا کرده است.

وی ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته و براساس دستورات ریاست جمهوری مقرر شده طی ۱۰ سال کل کشور در بافت فرسوده مقاوم‌سازی شود تا بتوانیم سطح زندگی را ارتقا دهیم.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید