فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

فیلتر یخچال ساید برای از بین بردن رسوبات، فلزات سنگین و کلر آب شهری در داخل و بیرون یخچال نصب می شود. فیلتر بیرونی یخچال سری آنتی باکتریال به کلیه یخچال های ساید بای ساید قابلیت نصب دارند که علاوه بر از بین بردن کلر ، بو ، رنگ ، مزه ، آنتی باکتریال نیز می باشند . فیلتر داخلی یخچال با توجه به برند و مدل یخچال متفاوت بوده ولی فیلتر های بیرونی تمام مدلهای یخچال از نظر نصب یکسان می باشند . شرکت فیلتر آب انواع فیلتر های بیرونی ال جی ، سامسونگ ، بوش ، آکواپیور را به مشتریان خود ارائه می دهد .

فیلترهای یخچال از جنس کربن فعال هستند که وظیفه آن حذف کلر و ترکیبات کلر، مواد شیمیایی و آلاینده ها، بو، طعم، مزه آب و … می باشد . فیلتر های داخلی و بیرونی ساید اکثرا از این نوع فیلتر هستند.

فروش انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید ، فیلتر آب قدیمی و معتبرترین سایت فروش فیلترهای تصفیه کننده آب یخچال در ایران می باشد که سفارشات شهر تهران به صورت روزانه با پیک به صورت رایگان و سفارشات دیگر نقاط کشور هر با پست برای مشتریان ارسال می نمایند .

برخی از یخچال های ساید دارای فیلتر داخلی می باشند که با توجه به برند و مدل ساید بای ساید نسبت به تهیه فیلتر مناسب باید اقدام شود . برخی یخچال هایی که تصفیه داخلی ندارند به راحتی می توانید یک فیلتر بیرونی تصفیه آب تهیه نمایید و آن را در مسیر ورودی آب یخچال قرار دهید. حتی اگر ساید شما دارای فیلتر داخلی است می توانید از یک فیلتر کمکی بیرونی برای ساید خود استفاده کنید. تا کیفیت آب خروجی را بالاتر ببرید .

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

عمر مفید فیلتر یخچال ، آموزش نصب و ریست فیلتر یخچال ، علت کم فشار آب یخچال، آموزش استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

توجه : عدم تعویض فیلتر در مدت زمان مشخص شده باعث باعث تجمع باکتری ها و رسوبات آب و در نتیجه کیپ شدن فیلتر می شود، که نتیجه آن آب بی کیفیت و سوختن شیربرقی یخچال می باشد.

خرید و فروش عمده فیلتر یخچال ساید بای ساید

پخش عمده فیلتر یخچال ساید بای ساید

معتبرترین سایت فروش اینترنتی فیلتر یخچال ساید

فروش انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید ، فیلتر آب قدیمی و معتبرترین سایت فروش فیلترهای تصفیه کننده آب یخچال در ایران می باشد.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

عمر مفید فیلتر یخچال ، آموزش نصب و ریست فیلتر یخچال ، علت کم فشار آب یخچال، آموزش استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

توجه : عدم تعویض فیلتر در مدت زمان مشخص شده باعث ایجاد رسوب در مسیر آبسردکن و یخساز یخچال می شود که نتیجه آن سوختن شیربرقی یخچال می باشد . ضمن اینکه باعث تجمع باکتری ها و کیپ شدن فیلتر می شود.

جهت اطلاع از قیمت های استثنایی سفارش عمده با شماره های

021-22361696

021-22085150 

تماس بگیرید.

و یا روی آیکون زیر کلیک فرمایید.

                                                      

فیلتر رسوبگیر لباسشویی و ظرفشویی

فیلتر تصفیه اب ضد رسوب ماشین لباسشویی و ظرفشویی بوش سامسونگ ال جی پاناسونیک توشیبا اسنوا آاگ بکو کنوود الکترولوکس زیمنس دوو ایندزیت زانوسی تک الکتریک بلومبرگ تکنوگاز آبسال هایسنس مجیک موریس کرال فاگور پاکشوما میدآ لتو و سایر برندها ...

مواد شوینده

مواد شوینده سورفکتانت یا ترکیبی از سورفاکتانت با خواص تمیز کردن در محلول های رقیق است. این مواد معمولا آلکیل بنزن سولفونات ها هستند، خانواده ای از ترکیبات شبیه به صابون هستند، اما در آب سخت تر محلول هستند، زیرا سولفونات قطبی (مواد شوینده) کمتر از کربوکسیلات قطبی (صابون) کمتر به کلسیم و یون های دیگر یافت می شود در آب سخت

در اکثر زمینه های خانوار، اصطلاح مواد شوینده به تنهایی به طور خاص به مواد شوینده شستشو یا مواد شوینده قوری اشاره می کند، به غیر از صابون دست یا سایر انواع تمیزکننده ها. مواد پاک کننده معمولا به عنوان پودر یا محلول های متمرکز در دسترس هستند. مواد شوینده، مانند صابون، کار می کنند زیرا آنها amphiphilic: به طور جزئی hydrophilic (قطبی) و به طور جزئی hydrophobic (غیر قطبی). طبیعت دوگانه آنها مخلوط ترکیبات هیدروفوبیک (مانند روغن و گریس) را با آب تسهیل می کند. از آنجایی که هوا هیدروفیل نیست، مواد شوینده نیز فواید زیادی را در اختیار دارند.

ژل ماشین ظرفشویی، قرص ماشین ظرفشویی، جرمگیر ظرفشویی، پودر ظرفشویی، پودر جرم گیر لباسشویی، مایع جرمگیر ماشین لباسشویی

                 

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید