فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

در راهنمای خرید فیلتر تمامی توضیحات از تشخیص دارا بودن فیلتر داخلی یا بیرونی و نوع فیلتر ،با تفکیک برند، نحوه نصب، نحوه ریست، توصیه ها سوالات متداول شما و هر آنچه که باید بدانید، کاملا توضیح داده شده است.

لطفا قبل از هرگونه تماس روی لینک زیر کلیک کنید.

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

1.عمر مفید فیلتر یخچال ، 2.آموزش چگونگی نصب فیلتر یخچال 3.آموزش نحوه ریست چراغ فیلتر یخچال 4.علت کم شدن فشار آب یخچال،نساختن یخ و بوی بد 5.روشن شدن چراغ فیلتر 6. علت سیاهی آب خروجی در ابتدای نصب 7.چه تعداد فیلتر بیرونی کافیست؟ 8.مضرات عدم تعویض فیلتر یخچال 9. آیا به نصاب نیاز است؟ 10.راهنمای جامع خرید فیلتر

پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس اقدام به پوشش‌دهی و اصلاح سطح نانو ذرات مغناطیسی با هدف تولید یک نانوجاذب‌ کردند. این نانوجاذب که به منظور کمک به حذف آلاینده‌های زیست محیطی ساخته شده، در صورت رسیدن به مرحله‌ تولید صنعتی، می‌تواند در حذف ترکیبات مختلف آلی و معدنی از آب‌های آلوده به این مواد، در بخش‌های مختلف صنعتی و کشاورزی مورد استفاده واقع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آب ایران به نقل از ایسنا، یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌های فعلی بشر آلودگی‌های موجود در آب‌ها و دستیابی به بهترین بازده در فرایند تصفیه آب‌های آشامیدنی و پساب‌های صنعتی است. اگرچه مقادیر زیادی از ترکیبات آلی یا فلزی در پساب‌های صنعتی وجود دارد، اما تصفیه‌ آلودگی‌های میکروبی در تهیه‌ آب آشامیدنی به ویژه در مناطق دوردست که تأمین آب آشامیدنی سالم در آن‌ها با دشواری مواجه است، ضرورت دوچندانی دارد.

پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس با هدف تولید نانوجاذبی برای حذف آلاینده‌های آلی و معدنی از آب‌های آلوده، در طرحی به اصلاح سطح و پوشش‌دهی نانو‌ذرات مغناطیسی آهن پرداختند. در این پژوهش سعی شده تا با اصلاح سطح این نانوذرات ضمن ایجاد پایداری، با انتخاب پوشش مناسب بتوان این نانومواد را برای جذب گونه‌ خاصی از مواد انتخاب‌ کرد.

به گفته‌ میثم صفری مجری طرح، اخیراً نانوذرات مغناطیسی در زمینه‌ استخراج گونه‌های مختلف آلی و معدنی مورد توجه واقع شده‌اند. این نانوجاذب‌ها قدرت جذب و تصفیه کنندگی قابل توجهی دارند که ناشی از نسبت سطح به حجم بالای این ذرات است. به عبارتی این ویژگی‌ها منجر به ایجاد ظرفیت جذب بالای آن‌ها در مقایسه با جاذب‌های عادی و متداول شده است.

وی در ادامه به دیگر مزیت‌های استفاده از نانوجاذب‌های مغناطیسی اشاره کرد و افزود: «فرایند جداسازی نانوجاذب‌های مغناطیسی از فرایند تصفیه به راحتی و تنها با بکارگیری یک میدان مغناطیسی خارجی صورت می‌گیرد. بدین ترتیب نیازی به مرحله‌ جداگانه‌ صاف کردن و یا استفاده از سانتریفیوژ جهت بازیابی نانوجاذب نیست. این مسأله فرایند جداسازی و بازیابی جاذب را ساده‌تر، سریع‌تر و کم هزینه‌تر می‌کند.»

پوشش‌دهی و اصلاح سطح نانو ذرات مغناطیسی با استفاده از ترکیبات الی و فلزی انجام شد و در ادامه به منظور حذف آلاینده‌های زیست محیطی از آب‌های آلوده صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار گرفت.

این طرح در قالب پایان نامه‌ دکترای میثم صفری و با همکاری دکتر یدالله یمینی از دانشگاه تربیت مدرس در حال انجام است. این پایان نامه‌، به عنوان یک پایان نامه‌ مورد نیاز صنعت در ستاد ویژه‌ توسعه‌ فناوری نانو پذیرفته شده است. آیین نامه‌ حمایت از پایان نامه‌های مورد نیاز صنعت

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید