فیلتر یخچال و فیلتر آب یخچال ساید

فیلتر یخچال ساید برای از بین بردن رسوبات، فلزات سنگین و کلر آب شهری در داخل و بیرون یخچال نصب می شود. فیلتر بیرونی یخچال سری آنتی باکتریال به کلیه یخچال های ساید بای ساید قابلیت نصب دارند که علاوه بر از بین بردن کلر ، بو ، رنگ ، مزه ، آنتی باکتریال نیز می باشند . فیلتر داخلی یخچال با توجه به برند و مدل یخچال متفاوت بوده ولی فیلتر های بیرونی تمام مدلهای یخچال از نظر نصب یکسان می باشند . شرکت فیلتر آب انواع فیلتر های بیرونی ال جی ، سامسونگ ، بوش ، آکواپیور را به مشتریان خود ارائه می دهد .

فیلترهای یخچال از جنس کربن فعال هستند که وظیفه آن حذف کلر و ترکیبات کلر، مواد شیمیایی و آلاینده ها، بو، طعم، مزه آب و … می باشد . فیلتر های داخلی و بیرونی ساید اکثرا از این نوع فیلتر هستند.

فروش انواع فیلتر یخچال ساید بای ساید ، فیلتر آب قدیمی و معتبرترین سایت فروش فیلترهای تصفیه کننده آب یخچال در ایران می باشد که سفارشات شهر تهران به صورت روزانه با پیک به صورت رایگان و سفارشات دیگر نقاط کشور هر با پست برای مشتریان ارسال می نمایند .

برخی از یخچال های ساید دارای فیلتر داخلی می باشند که با توجه به برند و مدل ساید بای ساید نسبت به تهیه فیلتر مناسب باید اقدام شود . برخی یخچال هایی که تصفیه داخلی ندارند به راحتی می توانید یک فیلتر بیرونی تصفیه آب تهیه نمایید و آن را در مسیر ورودی آب یخچال قرار دهید. حتی اگر ساید شما دارای فیلتر داخلی است می توانید از یک فیلتر کمکی بیرونی برای ساید خود استفاده کنید. تا کیفیت آب خروجی را بالاتر ببرید .

سوالات متداول درباره فیلترهای یخچال ساید

عمر مفید فیلتر یخچال ، آموزش نصب و ریست فیلتر یخچال ، علت کم فشار آب یخچال، آموزش استفاده از جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی

توجه : عدم تعویض فیلتر در مدت زمان مشخص شده باعث باعث تجمع باکتری ها و رسوبات آب و در نتیجه کیپ شدن فیلتر می شود، که نتیجه آن آب بی کیفیت و سوختن شیربرقی یخچال می باشد.

از پاییز چه می‌خواهیم؟ نم‌نم بارانی با برگ‌های زرد و قرمزی که روی زمین ریخته. چقدر این صحنه می‌تواند رویایی باشد؛ چیزی شبیه یکی از سکانس‌های فیلمی رمانتیک. اگرچه باید این صحنه را از شرق کشور حذف کرد که بارندگی‌هایش به طرز تاسف‌انگیزی کاهش یافته.
 
 روزنامه ایران نوشت: همین ابتدای کار پاییز امسال یک هیچ از پاییز سال گذشته جلوتر است. پاییز سال گذشته کمترین بارندگی ۱۰سال گذشته را رکورد زده بود. پس می‌شود امیدوار باشیم به پاییز پر باران امسال؟ برخی از کارشناسان هواشناسی عنوان می‌کنند پاییز امسال پربارش خواهد بود. بارندگی‌های چند روز گذشته تهران، گیلان، مازندران، خراسان و چند استان دیگر می‌تواند گواه این ادعا باشد؟


 
مرکز هواشناسی اروپایی متشکل از ۲۷کشور (ECMWF) که اغلب مطمئن‌ترین پیش‌بینی‌ها را ارائه می‌دهند، اواخر مردادماه امسال پیش‌بینی کرد پاییز امسال در ایران، پربارش خواهد بود. پیش‌بینی‌های این مرکز نشان می‌دهد غرب کشور بویژه ایلام، کردستان، لرستان، آذربایجان شرقی و غربی و شمال خوزستان بیشترین بارش‌ها را خواهند داشت.
 
سال۹۶؛ خشک‌ترین سال ۵۰ سال گذشته
 
پاییز سال گذشته برای بیشتر استان‌های کشور پاییز خشکی بود و اگر بخشی از این کم‌بارشی را زمستان و بهار جبران نمی‌کرد کلاه‌مان پس معرکه بود. راه دوری نرویم؛ همین تهران خودمان اگر آن برف سنگینی که باعث تعطیلی ادارت و مدارس شد، نمی‌بارید سدها چنان وضعی نداشتند. البته این را هم باید گفت که بهار متفاوتی داشتیم و بارندگی‌ها جسته گریخته تا اواسط خردادماه ادامه پیدا کرد اما روی هم رفته معدل سال آبی غیرقابل انتظار بود و کاهش ۲۸ درصدی بارش نسبت با سال گذشته مشکلات زیادی به بار آورد.
 
برگردیم به آمارها؛ آمارهای پژوهشگاه هواشناسی نشان می‌دهد میزان بارش سال زراعی یعنی از اول مهر ۱۳۹۶ تا پایان شهریور ۱۳۹۷ در کشور ۱۶۵.۸ میلیمتر بوده و این در حالیست که بارش دوره بلندمدت (میانگین ۳۰ ساله) ۲۳۲.۴ و نسبت به سال گذشته‌اش ۲۱۲.۳ میلیمتر بوده است. بر این اساس بارش سال زراعی ۹۷-۱۳۹۶ به ترتیب ۲۸.۷ و ۲۱.۹ درصد نسبت به بلندمدت و سال گذشته کاهش داشته است.
 
اما آماری که قابل تامل است کم‌بارشی ۲۲ استان کشور نسبت به مدت مشابه است. در این بین ۷ استان دارای بارش نرمال و تنها دو استان آذربایجان غربی و شرقی بارش بیش از نرمال داشته‌اند! این آمار گویای آن است که بیشترین کاهش نسبی بارش به ترتیب در استان‌های سیستان ‌و ‌بلوچستان، کرمان، هرمزگان، فارس و کهگیلویه‌ و ‌بویراحمد به ترتیب با ۷۵، ۶۷.۳، ۶۷، ۵۶ و ۵۳ درصد کاهش نسبت به دوره مشابه بلندمدت رخ داده است؛ این در حالی است که مقدار کاهش در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد ۲۹۵، چهارمحال و بختیاری ۲۶۷، گیلان ۲۵۴، فارس ۱۶۸.۶، مازندران ۱۴۶.۴، بوشهر ۱۲۵، هرمزگان ۱۲۰ و خوزستان ۱۰۷ میلیمتر است.
 
آمار نگران‌کننده‌ای هم وجود دارد از کاهش محسوس و معنادار در حوضه‌های آبریز. حوضه آبریز خلیج‌فارس و دریای‌عمان نسبت به ۵۰سال گذشته با کاهش ۵۵ درصدی بارش روبه‌رو بوده و دریاچه ارومیه هم با کاهش ۶۹ درصدی و شرق کشور با ۶۲ درصد در وضعیت بسیار بغرنجی بسر می‌برند.
 
امیدوار به بارندگی‌های امسال
 
برگردیم به مهرماه و بقیه پاییز. نقشه‌های هواشناسی خبرهای خوبی به ما می‌دهد. قرار است پاییز امسال با بارش‌های خوبی همراه باشد. از ابتدای مهرماه یعنی سال آبی ۹۸ – ۹۷ بیش از ۱۲ میلیارد مترمکعب باران و برف باریده و متوسط بارش نزدیک به ۸میلیمتر است. این مقدار بارندگی نسبت به میانگین دوره‌های مشابه درازمدت (۴.۷ میلیمتر) ۶۶ درصد افزایش و نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته ( ۷.۶ میلیمتر) ۲.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد. بر اساس همین نقشه‌ها، بیشترین افزایش بارش فصل پاییز در دو ماه مهر و آبان و در نواحی غربی و شمالی کشور رخ می‌دهد. کاهش بارش از اواخر آذر تا دی پیش‌بینی شده اما دوباره شاهد فعالیت سامانه‌های بارشی بویژه در عرض‌های جنوبی‌تر کشور در ماه‌های پایانی سال خواهیم بود. در مجموع بارش کشور در شش ماهه دوم سال در حد نرمال است اما توزیع ماهانه آن همگون نیست.
 
از ابتدای مهرماه تا پایان روز بیست و دوم ۲۰ استان کشور از بارش‌ها بی‌نصیب نمانده‌اند و آمارها از دریافت باران در استان‌های کم‌بارش و دچار خشکسالی حکایت دارد. به عنوان مثال استان قم، خراسان‌رضوی و تهران به ترتیب با ۳۶۶، ۲۷۰ و ۲۵۴درصد افزایش بارندگی نسبت به مدت مشابه بلندمدت روبه‌رو بوده‌اند و در طرف مقابل جدول استان‌های خوزستان، ایلام، آذربایجان‌غربی و لرستان به ترتیب با ۹۵، ۸۸، ۶۲ و ۴۲درصد درگیر کاهش بارندگی بوده‌اند. با توجه به بارندگی‌هایی که در ماه‌های آینده خواهیم داشت بسیاری از شهرها از نعمت بارش برف و باران بهره خواهند برد.
 
در این میان سوالی که ذهن خیلی از مردم را درگیر کرده این است که وقتی بارش‌ها افزایش می‌یابد تا چه اندازه از مشکل خشکسالی برطرف می‌شود؟ نظر همه کارشناسان و صاحبنظران حوزه اقلیم‌شناسی و خشکسالی این است که با توجه به بالا رفتن دما و از سوی  دیگر کاهش بارش‌ها و از همه مهم‌تر برداشت‌های بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی اگر حتی یک‌سال تمام هر روز شاهد بارش باران و برف باشیم همچنان زیر پایمان خالی است و جبران زیان‌هایی که به سفره‌های زیرزمینی زده‌ایم به این راحتی‌ها نیست. چترهایتان را باز کنید و از باران پاییزی لذت ببرید. قرار است امسال آسمان حسابی از شرمندگی زمین دربیاید.

دانستی های فیلتر یخچال ساید

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

آب خروجی سیاه رنگ برای چیست ؟

ابتدا شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید داخل

فیلتر یخچال از چه موادی استفاده شده است

و متوجه عادی بودن این امر خواهید شد

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید و زمان تعویض فیلتر یخچال

عمر مفید اکثر فیلترهای یخچال بین

شش ماه الی یک سال می باشند

و سپس فاسد شده و باید تعویض شوند

کدام فیلتر مناسب یخچال من می باشد ؟

کدام فیلتر مناسب یخچال شماست ؟

در صورتی که مدل دقیق فیلتر را می دانید

می توانید آنلاین خرید نمایید یا در غیر این

صورت تماس 02122085150 حاصل نمایید